Restaurator z Chorzowa nie wytrzymał. Dostał rachunek za prąd

fot. Cyprysek Góralska Zdrowa Żywność z Dostawą do Domu Chorzów I Okolice/ Fcebook

Jesteście największą bandą sku***synów jakich w życiu spotkałem i mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam takich patałachów jak wy. Przedsiębiorcy przez was mają piekło. Polskie rodziny mają piekło. Węgiel do góry, prąd do góry, gaz do góry, woda do góry, wszystko idzie do góry. Kredyty idą do góry, a wy pieprzycie o jakiś tarczach antykryzysowych – mówi Baca. 

Znany restaurator z Chorzowa nie wytrzymał i udostępnił w mediach społecznościowych bardzo emocjonalne nagranie. Przedsiębiorca znany jako Baca, ma dość ciągle rosnących cen. Mówi, że płacił 5 tys. zł miesięcznie za prąd, a teraz kwota ta wynosi 14 tys. zł.

– Ludzie kochani, ja dzisiaj dostałem rachunek za prąd. Jako restauracja płaciliśmy rachunki w granicach 5-6 tys. zł. Przez całą pandemię byliśmy otwarci, przyjmowaliśmy gości, choć według zakłamanych mord nie powinniśmy się otwierać – mówi wyraźnie zdenerwowany.

Przedsiębiorca twierdzi, że „krawiaciarzy” nie obchodzi to, czy Polaków będzie stać na węgiel 

– Nawet tarczy nie wzięliśmy w czasie pandemii, którą wprowadziliście na życzenie sługusów. W d**ie macie Polaków i normalnych obywateli, którzy pracują po to, żeby pokazać, że Polska jest pięknym krajem. Wy ją niszczycie, wy ją deptacie, macie ją za skarbonkę bez dna – twierdzi restaurator.

Nagranie tylko na jednym profilu ma już ponad 150 tys. wyświetleń i stało się wiralem.

(r.d)

AKTUALIZACJA 2.06.2022 GODZ.16:40