Sandra Nowak mistrzynią w Danii

28 września w Kopenhadze odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Danii „Danish Open”. Podczas zawodów bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy TKS Karate Tarnowskie Góry.

Sandra Nowak zwyciężyła w kategorii do 60 kg. W walce finałowej pokonała po bardzo zaciętej walce i dwóch dogrywkach utytułowaną zawodniczkę z Węgier Anett Kovács-Leiter.

Startujący w kategorii powyżej 85 kg Patryk Kostrzewa i Artur Dymarczyk odpadli w walkach półfinałowych i w bratobójczej walce zmierzyli się o trzecie miejsce. Nieznacznie lepszy okazał się Patryk Kostrzewa, który zwyciężył decyzją sędziów po dwóch dogrywkach.

Sandra Nowak mistrzynią Danii!Na rozegranych 28 września w Kopenhadze Międzynarodowych Mistrzostwach Danii „Danish…