Śląskie. Zaginęła Paulina. 15-latki szuka policja

Zdjęcie ilustracyjne fot. Policja

Zaginęła 15-letnia Paulina. Nastolatka wyszła kilka dni temu na spacer z psem i do chwili obecnej nie powróciła. Dziewczyna nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

– Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania za 15-letnią Pauliną Gorzawską, która 19 stycznia 2022 roku, około godziny 15.30 wyszła na spacer z psem z miejsca zamieszkania w Czerwionce-Leszczynach i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną – informuje śląska policja.

Rysopis zaginionej: wzrost 158 cm; sylwetka szczupła; włosy czarne z brązowymi odrostami, proste, oczy niebiesko-zielone, ma kolczyk w nosie.

Ubiór: kurtka puchowa koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty koloru czarnego – sportowe z napisem „Adidas”, saszetkę-torbę koloru czarnego z białym napisem „Reebok” oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce- Leszczynach – 47 85 577 10.

 

źródło: Śląska Policja