Sławomir Mentzen chwieje się na nogach. Zaszkodziło mu piwo? Nagranie hitem sieci

Pojawiają się pierwsze memy. fot. Twitter/Tygodnik NIE

W ostatnich godzinach w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z prezesem Nowej Nadziei Sławomirem Mentzenem. Z opublikowanego materiału można wywnioskować, że jeden z liderów Konfederacji może być pod wpływem alkoholu. Nagranie ma już setki tysięcy wyświetleń i jest szeroko komentowane. 

W piątek w stolicy odbyło się wydarzenie „Piwo z Mentzenem.”

„W życiu trzeba robić to, co się lubi, a ja bardzo lubię pić piwo, organizować duże spotkania i rozmawiać o podatkach, gospodarce i ekonomii. Dlatego już po raz czwarty zapraszam Was na trasę Piwa z Mentzenem, która łączy wszystkie te rzeczy” – w ten sposób Metzen rekamował spotkanie.

„Plan jest taki: pijemy piwo, a ja przez około 40 minut robię stand-up. Później dalej pijemy piwo, a ja odpowiadam na Wasze pytania. Na koniec dalej pijemy piwo, robimy zdjęcia i dobrze się bawimy” – dodano w opisie wydarzenia.

Nagranie hitem sieci 

Nie jest jasne, kiedy został nagrany poniższy materiał. Widać jednak na nim chwiejącego się Mentzena.

W sobotę polityk przypomniał o wydarzeniu w Rzeszowie. Dodał do tego humorystyczną grafikę. Czy to odpowiedź na nagranie?

AKTUALIZACJA

W sobotę wieczorem na profilu Twitter pokazał się komentarz polityka.

– Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo do piątej rano. Film mi się urwał, jak stałem na Nowym Świecie. Teraz mnie głowa boli. Trochę się przespałem, bo mam obowiązki. Mam „Piwo z Mentzenem” w Rzeszowie. Niektórzy mówią, że nie można pić, jak się ma kolejnego dnia występ. Ale to nieprawda. Można. Tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność – powiedział Sławomir Mentzen.

 

źródło: Media społecznościowe
Oprac. Łukasz Dudek