Zmarł 13-letni piłkarz Znicza Pruszków

Pixabay

Nie żyje 13-letni piłkarz Znicza Pruszków. Karol Setniewski nagle trafił do szpitala, w którym zmarł. Klub pożegnał go w poruszający sposób.

Jak informuje portal sportowefakty.wp.pl, po meczu z Legią Warszawa rocznik 2008, młody piłkarz pojechał do domu. Rano zaczął skarżyć się na bóle głowy, dlatego rodzice postanowili zabrać go do szpitala. Po badaniach chłopak został skierowany na operację, który nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Obrzęk mózgu nie zmniejszył się. Na tę chwilę nie wiadomo, co było przyczyną śmierci chłopaka.

„Straciliśmy Przyjaciela. Karol „Seta” Setniewski, lat 13. Najlepszy w roczniku 2008, najlepszy w szkole, kapitan drużyny, reprezentant kadry Mazowsza. Młody, odważny, radosny, z planami na przyszłość. Pełen pasji, radości i optymizmu. Minionej nocy odszedł od nas i dołączył do drużyny Aniołów i tam na wiecznie zielonych boiskach będzie teraz rozgrywał najlepsze mecze. Pogrążonej w żałobie Rodzinie naszego Karola składamy kondolencje i łączymy się w bólu. Wyrazy współczucia także dla Trenera i kolegów z drużyny. Do zobaczenia Kapitanie” – napisali na profilu w mediach społecznościowych koledzy z drużyny.

źródło: sportowefakty.wp.pl