Sosnowiec. Zaginęła 12-letnia Wiktoria. Wyszła wyrzucić śmieci i nie wróciła

Zdjęcie ilustracyjne fot. Policja

W niedzielę śląska policja opublikowała pilny komunikat. Zaginęła 12-letnia Wiktoria. Młoda dziewczyna w sobotę wieczorem wyszła z domu wyrzucić śmieci i do tej pory nie wróciła. Jej telefon jest nieaktywny. 

Policjanci z sosnowieckiej komendy poszukują 12-letniej Wiktorii, która w sobotę przed godziną 19:00 wyszła z domu w Sosnowcu i do tej pory nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.


AKTUALIZACJA 

– Zaginiona została odnaleziona w szczególności dzięki zaangażowaniu policjantów z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Z uwagi na dobro dziecka nie podajemy żadnych okoliczności ani szczegółów dotyczących odnalezienia – przekazała śląska policja. 


Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu ok.14 lat, wzrost ok. 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie blond.

W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnoszare krótkie jeansowe spodenki, fioletowy t-shirt i czarne sportowe buty. Może posiadać przy sobie telefon komórkowy Xiaomi. Telefon jest nieaktywny.

Osoby, które znają miejsce przebywania zaginionej lub posiadają informacje, mogące pomóc w jej odnalezieniu, proszone są o kontakt z sosnowicką komendą pod nr 47 85 212 lub 112.

 

źródło: Śląska Policja