Soulowe ciepło Tony’ego Momrelle w zimowych przebojach – tylko w Cavatina Hall

Mat. partnera

Już 6 grudnia w sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej wystąpi Tony Momrelle, niezwykły brytyjski wokalista soulowy i wykona świąteczny repertuar zimowych przebojów przeplatany autorskimi kompozycjami. Ciepło płynące z jego muzyki z pewnością ogrzeje wszystkich słuchaczy w ten chłodny grudniowy wieczór. Nie może Cię tam zabraknąć!

Świąteczne klasyki w soulowym wykonaniu już w grudniu w Cavatina Hall

Muzyka świąteczna bywa interpretowana przez artystów wielu gatunków na wszystkie możliwe sposoby. Już na początku grudnia masz okazję usłyszeć wykonanie na żywo w nietypowej, a zarazem lekkiej i ciepłej wersji soulowej charakterystycznej dla Tony’ego Momrelle. To brytyjski wokalista, który potrafi zabrać słuchaczy w niezwykłą podróż, eksperymentując z muzyką, dodając do niej charakterystyczne brzmienia syntezatorów i łagodząc obyczaje swoją miodową barwą głosu.

6 grudnia w Cavatina Hall Tony Momrelle wraz ze swoim zespołem wystąpi ze świątecznym repertuarem, przedstawiając soulowo-jazzowe interpretacje znanych świątecznych utworów i uzupełniając je własnymi kompozycjami. Wprowadź się w świąteczny nastrój już na początku grudnia. Weź udział w koncercie na żywo – pamiętaj, żeby kupić bilety, póki są jeszcze wolne miejsca!

Mat. partnera

Tony Momrelle – artysta, który na nowo interpretuje gatunki muzyczne

Tony Momrelle jest przedstawiany głównie jako artysta soulowy, jednak gatunki muzyczne, w których się obraca, nie są tak jasno sprecyzowane. Wokalista w swoich wykonaniach często nawiązuje do klasycznego brytyjskiego R&B, a kompozycje uzupełnia niemalże jazzowymi improwizacjami. To wciąż nie wszystko – w dziełach artysty pojawiają się również elementy muzyki rozrywkowej lat 80’, a chwilami także partie klasycznego fortepianu.

Tony Momrelle to doceniany artysta, który przez magazyn „The Guardian” określony został „Stevie Wonderem XXI wieku”. Przez szesnaście lat współpracował z zespołem Incognito, jednak wbrew częstemu przekonaniu już wcześniej miał na swoim koncie solowe występy. Optymizm jego muzyki, bezbłędne wykonanie i wręcz wirtuozowskie kompozycje soulowe doprowadziły Tony’ego do światowej klasy projektów. Artysta współpracował z wieloma wykonawcami różnych gatunków muzycznych takimi jak między innymi Andrea Bocelli, Celine Dion, Whitney Houston czy Gwen Stefani.

Mat. partnera

Nowoczesna sala Cavatina Hall zaprasza na niezapomniany koncert

Soulowy koncert świąteczny w wykonaniu Tony’ego Momrelle odbędzie się w Bielsku-Białej, w jednej z najnowocześniejszych sal koncertowych w Europie. Cavatina Hall to piękna i bogato wyposażona sala w samym centrum Bielska-Białej. Lokalizacja ułatwia dotarcie na miejsce nie tylko miejscowym, ale także wielbicielom muzyki z całej Polski. Salę koncertową dzieli jedynie kilka minut pieszego spaceru od przystanków autobusowych i miejskiego dworca kolejowego.

To, co niezwykłe w Cavatina Hall, to przede wszystkim zainstalowany w niej najnowocześniejszy system dźwięku immersyjnego. Sprawia on, że dźwięk idealnie rozchodzi się po całej przestrzeni w sali, docierając wprost do każdej osoby znajdującej się na widowni, i to niezależnie od zajętego miejsca. Możesz być pewien, że w Cavatina Hall zarówno pod sceną, jak i na bocznym miejscu na balkonie najnowocześniejsze nagłośnienie zapewni Ci maksimum muzycznych wrażeń, które trudno zapomnieć. Do zobaczenia na koncercie!

 


Materiał partnera