Sylwester z Polsatem. Dużo błota, ale świetna zabawa. „Ludzie buty gubili”

fot. Agnieszka M., Facebook

Za nami Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem. Wydarzenie przyciągnęło do Chorzowa dziesiątki tysięcy osób. Organizatorzy, starając się zapewnić komfort, wyłożyli specjalną kładkę przed sceną, jednak okazało się, że było jej za mało na tak dużą liczbę gości. 

Uczestnicy „Sylwestra z Polsatem” relacjonowali, że błoto było wszędzie, a niektórzy tracili buty, przewracali się, czy wręcz walczyli, aby nie wylądować w błocie.

Komentarze internautów

„Dwa dni temu czytałam, że tam będzie błoto, ale to co widziałam, nawet sobie nigdy nie wyobrażałam. Ludzie buty w tym błocie gubili, przewracali się, jakaś masakra. Jak organizator może pozwolić na takie coś?”

„Byłam drugi raz i pewnie pojadę jeszcze nie raz. To prawda, błoto było, moje buty wyglądały jak bym ze sceny do błota skakała, były tak brudne po kostki, ale impreza niezapomniana, było cudowne”

„Zabawa super, niestety utopiona w błoci”

„Tam trzeba było walczyć, aby człowiek nie wylądował w tym błocie”

„Było bardzo ślisko i trzeba było bardzo uważać”

Zobaczcie zdjęcia 

fot. Śląskie. Pozytywna energia | Facebook
fot. Agnieszka M.
fot. Agnieszka M.
fot. Agnieszka M.

 

fot. Agnieszka M.

Duża frekwencja 

„To była fantastyczna zabawa w rytmie największych hitów. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów przed Stadionem Śląskim bawiło się z nami ponad 60 tysięcy mieszkańców” – czytamy na profilu Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego. Główną gwiazdą wieczoru był Matteo Bocelli, syn znanego włoskiego muzyka Andrei Bocellego.

Miliony na organizację imprezy 

Stadion Śląski na organizację imprezy sylwestrowej przeznaczy ponad 5,8 mln zł publicznych pieniędzy. Spółka zarządzająca stadionem podlega pod Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

 

źródło: Facebook, tarnogorski.info, slazag.pl
Oprac. Łukasz Dudek