Tajemnicza śmierć dwojga studentów AWF. Dawid zmarł na terenie obiektu sportowego

Nagła śmierć dwojga studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dawid A. i Joanna K. odeszli tego samego dnia tj. 4 grudnia. Byli studentami II roku, mieli po 21 lat. Dawid był studentem fizjoterapii, Joanna studiowała terapię zajęciową. Młody chłopak zmarł na terenie obiektu sportowego. Fakt ustalił, że Dawid zmarł w trakcie meczu piłki nożnej.

– Z uwagi na właściwość terytorialną, mogę odnieść się jedynie do sprawy śmierci 21-letniego mężczyzny. Śmierć kobiety nie nastąpiła bowiem na ternie podległym Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu tj. Wrocławia i powiatu wrocławskiego – powiedział portalowi tarnogorski.info asp. szt. Łukasz Dutkowiak, rzecznik prasowy wrocławskiej komendy.

fot. awf.wroc.pl BRAK

Nie żyje 21-letni student

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zgonie 21-letniego mężczyzny, sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Osiedle.  Policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe w miejscu, gdzie doszło do tej sytuacji, czyli na terenie jednego z obiektów sportowych. Decyzją prokuratora ciało skierowano na sekcję sądowo-lekarską i sprawa została objęta śledztwem prokuratorskim – poinformował asp. szt. Dutkowiak.

Do sprawy będziemy wracać