Tancerki z Tarnowskich Gór będą reprezentować Polskę na festiwalu w Portugalii

fot. Studio Tańca MK | Facebook

Zespół MAMI ONE zdobył Złoty Aplauz na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, co przyniosło im nie tylko ogromne uznanie, ale także niezwykle prestiżowe wyróżnienie. Tancerki ze Studia Tańca MK z Tarnowskich Gór będą teraz reprezentować Polskę na międzynarodowej scenie w Portugalii.

Na początku czerwca odbył się międzynarodowy festiwal, który przyniósł wiele wspaniałych występów i emocji. W kategorii Inscenizacja taneczna do 16 lat, jury przyznało tarnogórskim tancerką najwyższą nagrodę.

„Jesteśmy wzruszeni, szczęśliwi, spełnieni, unosząc się z radości nad ziemią. 130 wspaniałych zespołów z Europy i nasz zespół jako jedyny otrzymał nagrodę specjalną, zaproszenie na festiwal do Portugalii. Po kilkudniowej, cudownej przygodzie w Koninie, szczęśliwi wracamy do domu” – czytamy na profilu studia tańca.

Zespół został wybrany spośród 130 grup

Tancerki z MAMI ONE wyłoniły się jako zwycięzcy, imponując swoją wyjątkową techniką i ekspresją sceniczną. Ich pasja, zaangażowanie i niezwykłe umiejętności sprawiły, że zostali wybrani do reprezentowania Polski na prestiżowym festiwalu tanecznym w Portugalii.

Autorką choreografii i trenerką jest Marzena Kobryń.

Zespół MAMI ONE

Ola Janiczek, Justyna Suchańska, Pola Zielińska, Oliwia Janas, Kasia Paszko, Tosia Ziaja, Martyna Walaszczyk, Magda Miozga, Julia Strzelczyk, Matylda Brzyska, Laura Morozińska, Lena Kucińska, Emilia Skrzypiciel, Małgosia Kozłowska, Nadia Stachak, Martyna Janoszka.

 

źródło: Media społecznościowe