Targi Rzeczy Wyjątkowych pierwszy raz w Gliwicach. Przyjdź i poznaj polskie rzemiosło

Już niebawem w Gliwicach odbędzie się pierwsza edycja Targów Jedynych w Swoim Rodzaju. Jest to unikalne spotkanie twórców i pasjonatów rękodzieła. Wydarzenie odbędzie się 16 i 17 marca w PreZero Arena Gliwice.

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie dla mieszkańców Gliwic i okolic – 16-17 marca, w prestiżowej PreZero Arena Gliwice po raz pierwszy zagoszczą Targi Jedyne w Swoim Rodzaju, czyli największe w Polsce święto rzeczy wyjątkowych. Jest to niepowtarzalna okazja do odkrycia inspirujących historii kreatywnych twórców, rękodzielników oraz artystów.
Mat. promocyjny

To wydarzenie w całości poświęcone jest popularyzacji polskiego craftu

Polska to kraj pełen niezwykłych i wyjątkowych rzeczy. Rękodzieło, sztuka, rzemiosło- wszystko to można znaleźć na jednym z najbardziej fascynujących wydarzeń wystawienniczych w Polsce – Targach Rzeczy Wyjątkowych, które odbędą się 16-17 marca w PreZero Arena Gliwice. To wydarzenie, które przyciąga miłośników sztuki, designu, rękodzieła, mody, ceramiki, biżuterii i wiele więcej. 
Targi Jedyne W Swoim Rodzaju to gratka dla wszystkich tych, którym bliski sercu jest polski kraft. Są spotkaniem nie tylko z wyjątkowymi produktami, ale także z ich utalentowanymi twórcami. To okazja do poznania niezwykłych historii ponad 70 wystawców.
Czego można się spodziewać? Poszukiwacze niezwykłości zagłębić się będą mogli w alejki pełne kosmetyków, sztuki, roślinności, ceramiki, biżuterii czy mody. Nie zabraknie także uczty dla smaku i węchu, a i dzieci znajdą coś dla siebie. Samo wydarzenie uzupełnią towarzyszące mu tematyczne strefy – jedno jest pewne, nie sposób będzie się nudzić! 
Mat. promocyjny

Dlaczego warto odwiedzić Targi Jedyne w Swoim Rodzaju? 

Odwiedzając Targi Rzeczy Wyjątkowych, nie tylko wspierasz niezależnych twórców i artystów, ale także otwierasz się na nowe doświadczenia i inspiracje. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na zainteresowania i upodobania. 
Unikatowa oferta – Na Targach znajdziesz produkty, których nie spotkasz nigdzie indziej. Ceramika, rękodzieło, kosmetyki naturalne, piękne zapachy, sztuka, dodatki do domu, biżuteria, wyjątkowe rzeczy dla dzieci, moda, rośliny, grafiki, produkty zero waste, rzemieślnicze alkohole, pyszne smaki i wiele więcej! 
Wspieranie lokalnych twórców – Targi Jedyne w Swoim Rodzaju to nie tylko miejsce zakupów, to także okazja do poznania utalentowanych twórców, którzy zamienili swoją pasję w sposób na życie. Chcemy Ci przybliżyć ich inspirujące historie i pokazać efekty pracy. 
Świat Kreatywności na Targach Rzeczy Wyjątkowych: Sztuka, Rękodzieło i Rozrywka
Mat. promocyjny

Święto kreatywności i wyjątkowości

Targi Rzeczy Wyjątkowych to nie tylko zwyczajna promocja marek – to prawdziwe święto niepowtarzalności, kreatywności i wyjątkowości. Każdy, kto odwiedzi te targi, będzie miał okazję zanurzyć się w świecie pełnym niezwykłych przedmiotów, wyróżniających się spośród masowych produktów. Od pięknych rękodzielniczych wyrobów po unikatowe dzieła sztuki i fascynujące projekty designu – to miejsce, gdzie można odkryć prawdziwe skarby.

Sztuka i Rękodzieło

Miłośnicy rękodzieła i sztuki znajdą wiele powodów do radości na Targach. Niezależni twórcy oraz wybitni artyści z całego kraju zaprezentują swoje dzieła, które wyróżniają się oryginalnością i doskonałą jakością wykonania. Sztuka na targach obejmuje nie tylko obrazy i rzeźby, lecz także biżuterię, ceramikę, wyroby skórzane i wiele innych unikalnych produktów. To doskonała okazja do nabycia oryginalnych dzieł, które dekorują nasze wnętrza i pozwolą wyrazić naszą indywidualność.
Mat. promocyjny

Moda i styl życia 

Targi stanowią również przestrzeń, w której pasjonaci mody i stylu życia mogą czerpać mnóstwo inspiracji. Odzież, akcesoria, kosmetyki naturalne – to wszystko można znaleźć na stoiskach prezentujących produkty z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół. 

Rozrywka i jedzenie 

Targi to nie tylko miejsce zakupów. To także miejsce, gdzie można skosztować pysznych przekąsek i napojów. W strefie Plonów znajdziemy wiele przysmaków, od tradycyjnych dań po nowoczesne kuchnie świata. To idealne miejsce na odpoczynek i podzielenie się wrażeniami z innymi uczestnikami. 

Specjalne Strefy Towarzyszące 

C-art Days, czyli strefa sztuki
Czasy, kiedy sztuka była dostępna jedynie dla wybranych minęły. Teraz każdy ma możliwość cieszyć się pięknem i inspiracją, bez względu na swoje doświadczenia czy wiedzę na temat sztuki.

Wybiegając poza tradycyjne ramy galerii, C-art Days daje artystom szansę dotarcia bezpośrednio do ludzi, którzy na co dzień może nie mieliby okazji zetknąć się z sztuką.
Wierzymy, że sztuka powinna być dostępna dla wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie czy wykształcenie. C-art Days jest miejscem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie – od miłośników sztuki po osoby, które chcą po prostu czerpać radość z piękna otaczającego świata. 
PLONY, czyli Targi Żywności i Napojów 
Na targach z dumą zaprezentujemy szeroki wachlarz produktów żywnościowych, w tym ekologiczne przysmaki, a także specjalistyczne produkty stworzone z myślą o aktywnych osobach i tych na dietach eliminacyjnych czy wegańskich. To także miejsce, gdzie spotkacie producentów kraftowych napojów.
PLONY to także miejsce, gdzie nawet najmniejsi producenci mogą zaprezentować swoje wyjątkowe wyroby, a każdy gość targów znajdzie coś, co zaspokoi jego podniebienie, zarówno dla siebie, jak i swojej rodziny, a także dla swojego biznesu. 
BIŻU, czyli strefa wszystkiego, co piękne 
Specjalna część Targów zostanie poświęcona pięknej biżuterii. W szerokim asortymencie niezwykłych ozdób zanurzą się wszyscy poszukujący nietuzinkowych akcesoriów i dodatków. Setki pierścionków, bransoletek czy naszyjników… dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego!
Mat. promocyjny

Gdzie i Kiedy? 

Organizatorzy zapewniają, że Targi Jedyne w Swoim Rodzaju w Gliwicach będą niepowtarzalnym wydarzeniem, pełnym inspiracji, możliwości zakupów wyjątkowych produktów oraz nawiązywania bezpośrednich kontaktów z twórcami.
Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowym wydarzeniu, które łączy pasjonatów sztuki, designu i kreatywności. Więcej informacji o wydarzeniu
Miasto Gliwice Zaprasza!
Gdzie: PreZero Arena Gliwice
Kiedy: 16-17 marca 
Godziny wydarzenia:

Sobota 11:00-19:00
Niedziela 11:00-18:00 
Wejście: 10 zł (dzieci do lat 7 wchodzą za darmo!) 
Pamiętaj – jeden bilet upoważnia do wejścia na każdą ze stref! 
BILETY

 


Materiał powstał przy współpracy z: Craft Event Sp. z o.o.