Tarnowskie Góry. Krwawa awantura w lokalu. Nastolatek trafił do szpitala

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski.info

Dzisiaj w nocy, tuż po północy, dyżurny tarnogórskiej policji otrzymał zgłoszenie o bójce w jednym z lokali na ulicy Lewka w Tarnowskich Górach. W sieci pojawiło się wiele nieścisłości dotyczących tego zdarzenia. Mamy komentarz policji. 

Przybyli na miejsce funkcjonariusze nie potwierdzili bójki, jednak w wyniku przeprowadzonych działań wstępnie ustalono, że doszło do awantury pomiędzy 27-letnim mężczyzną ze Szczecina a kobietą. W konflikt wmieszał się 16-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór.  Podczas zdarzenia, szczecinianin zaatakował nastolatka szklanym naczyniem w rękę, powodując uszkodzenie ciała. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował rannego chłopaka do szpitala w Chorzowie.

Agresor został zatrzymany przez policję i przewieziony do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. W niedzielny poranek, po ocenie stanu zdrowia poszkodowanego, okazało się, że odniesione przez niego rany są poważne, co skutkowało decyzją o zatrzymaniu napastnika. Dokładnie okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy z tarnogórskiej komendy.

Wstępnie informacje przekazał nam Kamil Kubica, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski.info

 

źródło: tarnogorski.info