Szybkie testy na COVID-19 kupimy w Biedronce. Cena to „tylko” 49.99 zł

fot. lubliniecki.pl

Biedronka wprowadza do sprzedaży testy na obecność przeciwciał Covid-19.

Certyfikowany test wykrywający przeciwciała SARS-CoV-2 będzie można kupić w popularnym markecie od poniedziałku 15 marca. Zapłacimy za niego 49.99 zł.

Sieć Biedronka jako pierwsza w Polsce będzie sprzedawać test na koronawirusa.

„Wyprodukowany przez szwajcarskie laboratorium PRIMA Lab test ma dokładność ponad 98 procent. Można go wykonać w warunkach domowych” – czytamy w komunikacie prasowym.

 

Produkt będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Ze względu na niską cenę, może to szybko nastąpić. 

Do badania będzie potrzeba mała próbka krwi. Czas oczekiwania na wynik to ok. 10 minut. Jak zapewnia „Biedronka” test jest bezpiecznym i przebadanym produktem renomowanej firmy.

„Producent, szwajcarska PRIMA Lab jest firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO (…) a sam test to certyfikowany wyrób medyczny (certyfikat CE). Jego dokładność wynosi 98,3%” – informuje zespół prasowy portugalskiej sieci sklepów.

– Misją Biedronki od początku istnienia jest umożliwianie kupującym dostępu do towarów, które są dla nich ważne i to zawsze w niskich cenach. Dotyczy ona nie tylko produktów spożywczych, ale i takich, które pozwolą na zaspokojenie ważnych potrzeb psychologicznych i zwiększenie bezpieczeństwa. Do nich należy z pewnością test Primacovid. Wprowadzamy go na rynek jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, także dlatego, że jako lider rynku jest to część naszej odpowiedzialności społecznej – mówi Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Materiał Prasowy fot. biedronka.pl

 

 

źródło: Materiał prasowy biedronka.pl