Wieczorem kolejny odcinek „Nie mów do mnie śmieciarzu”. Polsat pokazuje fragment

fot. screen Polsat Play Facebook

Kolejny odcinek „Nie mów do mnie śmieciarzu” z udziałem pracowników firmy Remondis Tarnowskie Góry do zobaczenia już dzisiaj wieczorem na Polsat Play. 

Nietypowy program można oglądać  w każdą środę o godz. 21:30. Na profilu Polsat Play pokazała się zapowiedź programu. Panowie jadą drogą w pobliżu Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich i rozmawiają o wyjeździe w góry.

„Ponoć z tego kopca co tam jest, widać niekiedy góry” – mówi jeden z pracowników Remondisa.

Czyściciel, to jeden z najbardziej niedocenionych zawodów. Dzięki pracownikom firm zbierających odpady, możemy żyć w komforcie. Bez nich życie niewątpliwie byłoby o wiele trudniejsze.

„Widzowie mają szansę zobaczyć, co bawi pracowników oczyszczania miasta i sprawia, że ich zajęcie jest dla nich nie tylko obowiązkiem. Śledźcie razem z nami perypetie pracowników służby odbierania odpadów komunalnych i dajcie się nimi zaskoczyć. Poznajcie cichych bohaterów czystości, ludzi, którzy od świtu zmagają się z tonami naszych odpadów Czyściciele – bo tak prawidłowo nazywa się ich zawód – bardzo nie lubią być nazywani Śmieciarzami… w końcu to nie oni śmiecą!” –  czytamy w opisie programu.

Program oglądać możecie w TV oraz online TUTAJ

fot. UM Tarnowskie Góry
źródło: Polsat Play, tarnogorski
Oprac. Redakcja