Wielkie otwarcie centrum meblowego w Świerklańcu. Będą atrakcje dla całej rodziny

W sobotę 25 listopada, mieszkańcy Świerklańca i okolic będą świadkami wielkiego otwarcia nowego salonu meblowego „Po Prostu Meble”. Wydarzenie to obiecuje być nie tylko prezentacją meblowych nowości, ale również dniem pełnym atrakcji dla całej rodziny.

Przy ulicy Parkowej 10a, dokładnie na granicy Świerklańca i Piekar Śląskich, powstało nowe, duże centrum meblowe. To właśnie w tym miejscu, tuż obok jednego z najpopularniejszych parków w regionie, odbędzie się wielkie otwarcie salonu „Po Prostu Meble”.

Atrakcje dla dzieci i fajerwerki 

Oprócz możliwości zakupu mebli w super cenach, na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje. Będzie szampan, tort, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji. Warto dodać, że na zakończenie dnia zaplanowano pokaz sztucznych ogni. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 25 listopada i potrwa od 10:00 do 18:00.

Studio Kuchenne 

W salonie „Po Prostu Meble” znajdzie się również specjalne studio kuchenne. Doradcy będą do dyspozycji, by przygotować indywidualne projekty kuchni, dopasowując je do potrzeb i preferencji klientów. Możliwość zmiany kolorów frontów oraz dostosowania wymiarów to tylko niektóre z opcji. Dodatkowo, w studiu będzie można od ręki zakupić sprzęt kuchenny, co ułatwi kompleksowe wyposażenie kuchni.

Centrum meblowe znajduje się na granicy Świerklańca i Piekar Śląskich

Doświadczenie i jakość

„Po Prostu Meble” to nie tylko nazwa – to obietnica różnorodności i jakości. Salon będzie oferować meble dla każdego – od ekskluzywnych kolekcji, po produkty popularnych polskich producentów.

Właściciele salonu, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, podkreślają, że ich zespół doradców pomoże każdemu znaleźć idealne meble do swojego domu. W ofercie znajdą się meble tapicerowane najwyższej jakości, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Kontakt

Facebook: Po Prostu Meble
+48 696-644-550

 


Materiał powstał przy współpracy z: Po Prostu Meble