11.2 C
Tarnowskie Góry
czwartek, 11 czerwca, 2026
Strona główna Wiadomości Regionalne Ranny motocyklista trafił do szpitala

Ranny motocyklista trafił do szpitala

Fot. Policja
REKLAMA

Wczoraj tj. 14 października po godzinie 18 na Rynku w Miasteczku Śląskim doszło do wypadku.

Policja ustaliła, że 32-letni kierujący samochodem marki Opel, wykonując manewr skrętu w lewo, zderzył się z wyprzedzającym go motocyklistą. W wyniku uderzenia, 43-letni mieszkaniec Bytomia, który kierował jednośladem został ranny i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku badają śledczy z tarnogórskiej komendy

REKLAMA

źródło: KPP Tarnowskie Góry 

REKLAMA