Zabójca 11-latka skrywa mroczną przeszłość? Materiały pedofilskie, uprowadzenie dziecka

fot. Policja, Facebook

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Z każdą godziną dochodzą do nas kolejne szokujące informacje ws. morderstwa 11-letniego Sebastiana z Katowic.  Czy zabójca skrywa mroczną przeszłość? 

Jak podają media, morderca to Tomasz M., właściciel salonu optycznego w Sosnowcu. Zwyrodnialec miał być już notowany za rozpowszechnianie materiałów pedofilskich oraz znęcanie się nad rodziną. W 2008 roku miał uprowadzić dziecko spod sklepu w Siemianowicach Śląskich.

Niepokojące informacje 

Jak donosi fakt, kilka miesięcy wcześniej w listopadzie 2020 roku 13-letnia bratanica Tomasza M. miała popełnić samobójstwo. Bratanica wraz z młodszą koleżanką miała skoczyć z budynku nieczynnej piekarni.  Dzisiejsze informacje mogą dać nowe światło na to przerażające zdarzenie.


Czytaj także: Zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Porwał chłopca przez pomyłkę


W internecie rozpoczęła się debata nad przywróceniem kary śmierci dla okrutnych zwyrodnialców. Pojawiają się również głosy, że system, który ma chronić nas i dzieci nie działa tak jak powinien.

„W Teksasie byłby skazany na karę śmierci a w Polsce społeczeństwo będzie płaciło na niego do końca życia. Taki system wręcz zachęca do zbrodni” – skomentował na Twitterze dziennikarz Marcin Rola.

 

Zabójca 11-letniego Sebastiana fot. Policja

źródło: Fakt.pl