Zaginęła 15-letnia Aleksandra. Czy nadal przebywa w Radzionkowie?

fot. KPP Tarnowskie Góry, tarnogorski.info

Policjanci poszukują 15-letniej Aleksandry Wiśniewskiej, która w poniedziałek wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Radzionkowie i ślad po niej zaginął. 

Funkcjonariusze bydgoskiej policji zostali powiadomieni przez opiekuna prawnego o zaginięciu nastolatki. 15-letnia Aleksandra w poniedziałek 23 października wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Radzionkowie (pow. tarnogórski) i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z opiekunem prawnym, który wyraził zgodę na publikację wizerunku.

Rysopis: 155 cm wzrostu, włosy ciemnobrązowe, kręcone, oczy koloru brązowego, cera śniada. W dniu zaginięcia była ubrana w bluzkę koloru ciemnego z różowym napisem „barbie”, obuwie sportowe.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

fot. KPP Tarnowskie Góry
fot. KPP Tarnowskie Góry

 

źródło: KPP Tarnowskie Góry