Zaginęła mieszkanka Pyskowic. Angelika wyjechała do pracy w Niemczech

fot. Policja

Zaginęła 46-letnia Angelika. Mieszkanka Pyskowic (pow. gliwicki) wyjechała do pracy na terenie Niemiec. Telefon ma wyłączony i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Policja publikuje zdjęcie i prosi o pomoc w odnalezieniu. 


AKTUALIZACJA 4.01.2023

– Policjanci z Pyskowic odwołują poszukiwania za zaginioną 46-letnią Angeliką, która 3 grudnia 2022 roku wyjechała do pracy na terenie Niemiec. Zaginiona skontaktowała się z Policją, jest cała i zdrowa, nie zagraża jej żadne niebezpieczeństwo – poinformowała policja. 


Poszukiwania prowadzi Komisariat Policji w Pyskowicach. 46-letnia Angelika miała rozpocząć pracę w Dusseldorfie. „Telefon, którym dysponowała zaginiona, pozostaje wyłączony. Pyskowiczanka nie nawiązała też żadnego kontaktu z bliskimi” – informuje gliwicka policja.

Rysopis: wiek z wyglądu 45 lat, 160 centymetrów wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy czarne, faliste długie, oczy ciemne

„Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją w Pyskowicach pod numerem 47 8592 550 lub 997” – apelują funkcjonariusze.

 

źródło: Policja Gliwice
Oprac. Redakcja