Zamykają Polo Market w Miasteczku Śląskim. Nie wytrzymał konkurenecji

Po wielu latach Polo Market przy ulicy Dworcowej w Miasteczku Śląskim zbliża się do końca swojej działalności. W miejscu tym pojawi się niebawem szyld popularnej sieci PEPCO.

Decyzja o zamknięciu marketu przy Dworcowej jest wynikiem konkurencji. Choć był to pierwszy duży market w Miasteczku Śląskim, jego lokalizacja nie okazała się ostatecznie wystarczająca, aby utrzymać się na rynku. Wiele wskazuje na to, że już w sobotę nie zrobimy w tym miejscu zakupów.

Tak w piątek wyglądały półki

Początkowo, lokalizacja Polo Marketu wydawała się być idealna. Zarówno mieszkańcy „Miasteczka”, jak i osiedla mieli podobną odległość do tego sklepu. Jednak wraz z upływem czasu konkurencja zaczęła dawać o sobie znać. Na osiedlu otworzył się sklep Dino, a na „Miasteczku” pojawiła się Biedronka.

Liczba klientów systematycznie malała. Konsumenci zaczęli szukać bardziej dogodnych miejsc zakupów.

Nowe perspektywy 

Decyzja o zamknięciu Polo Marketu oznacza nie tylko koniec dla tego sklepu, ale także otwarcie nowych perspektyw dla mieszkańców Miasteczka Śląskiego. Wkrótce na jego miejscu pojawi się sklep PEPCO, który zdobył popularność i uznanie klientów w wielu miejscach na świecie.

PEPCO specjalizuje się w oferowaniu produktów dla domu, odzieży i artykułów codziennego użytku w atrakcyjnych cenach. Przybycie tej popularnej marki z pewnością przyciągnie uwagę mieszkańców i może pomóc ożywić handlowe życie w tej niewielkiej gminie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w budynku po Polo będą działały jeszcze dwa inne sklepy. Szczegóły na chwilę obecną nie są znane.

 

 

 

źródło: tarnogorski