Katowice. Zany klub zaprasza na imprezę. Będą drinki i DJ-e! Maseczki u selekcjonerki

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Znany katowicki klub muzyczny otwiera się od piątku. W sobotę zaprasza na imprezę „sobotnia posiadówka”. Na barze będzie można kupić wtedy drinki, a muzykę będą serwować DJ-e. 

„Drodzy goście #otwieraMY po długiej przerwie” – poinformował na Facebooku klub muzyczny Bavitto, który jest zlokalizowany na Placu Karola Miarki w Katowicach.

 

Drinki i muzyka.

„Serdecznie zapraszamy od godziny 20:00 na pyszne autorskie drinki w akompaniamencie wyselekcjonowanej muzyki, o którą zadbają nasi DJe” – informuje lokal.

Klub będzie funkcjonować przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Na wejściu każda osoba zostanie poproszona o wypełnienie ankiety dotyczącej stanu zdrowia. Dodatkowo każdy z gości „będzie miał mierzoną temperaturę oraz zostanie poproszony o zdezynfekowanie rąk, a następnie zostanie odprowadzony do zdezynfekowanego stolika” – zapewnia właścicielka lokalu.

Podczas przemieszczania się obowiązywać będzie noszenie maseczek. Jeśli ktoś zapomniał maseczki, będzie mógł ją kupić u selekcjonerki.

Akcja #OtwieraMy każdego dnia przybiera na sile i otwarcie ogłaszają kolejni przedsiębiorcy, którzy musza się liczyć z licznymi kontrolami sanepidu i policji.