Zarząd województwa w kwarantannie. Wynik mieszkanki Świerklańca negatywny

Izabela Domogała członek zarządu woj. śląskiego. fot. facebook/Izabela Domogała

Zarząd woj. śląskiego w kwarantannie. Mieli kontakt z ministrem środowiska Michałem Wosiem, u którego wykryto obecność chińskiego koronawirusa.

Marszałek Jakub Chełstowski, wicemarszałek Dariusz Starzycki oraz członkowie zarządu Beata Białowąs i Izabela Domogała zostali poddani kwarantannie.

 

Mieszkanka powiatu tarnogórskiego Izabela Domogała poinformowała, że wynik testu nie stwierdził zarażenia SARS-CoV-2.

– Kochani dziękuję za wszystkie wyrazy troski. W związku z potwierdzonymi wynikami testu na wirusa u ministra Michała Wosia, z którym spotkałam się 9 marca br., zgodnie z zaleceniami sanepidu poddałam się testowi i kwarantannie (jeszcze tylko parę dni). Wynik mojego testu jest negatywny. Czuję się dobrze i pracuję! – podała na Facebooku.

„W związku z potwierdzonymi wynikami testu na wirusa u ministra Michała Wosia – z którym Zarząd miał bezpośredni kontakt w ostatnich dniach – zgodnie z zaleceniami Sanepidu, profilaktycznie marszałek województwa Jakub Chełstowski, wicemarszałek Dariusz Starzycki oraz członkowie Zarządu Beata Białowąs i Izabela Domogała zostali poddani kwarantannie” – informuje  urząd marszałkowski woj. śląskiego.

 

 

źródło: facebook, Urząd Marszałkowski