Zlot samochodów marki Audi w Tąpkowicach

Mat. organizatora

W pierwszych dniach maja w Tąpkowicach odbędzie się charytatywny zlot samochodów marki Audi, którego celem jest zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Szymona, poszkodowanego w wypadku spowodowanym przez nieodpowiedzialną jazdę innego kierowcy.

Zlot odbędzie się 3 maja na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Tąpkowicach (gm. Ożarowice). Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 10:00, a zakończenie na 18:00. Organizatorzy spodziewają się około 50 samochodów, jednak liczba ta może wzrosnąć, ponieważ zgłoszenia nadal napływają.

Liczne atrakcje 

Na miejscu przewidziano różnorodne atrakcje: zamki dmuchane dla dzieci, konkursy dla uczestników, pokazy ratownictwa technicznego prowadzone przez strażaków z OSP pracujących w PSP, a także food trucki i stoiska z jedzeniem. Wydarzenie będzie uświetnione muzyką dzięki grupie WATAHA EVENTS, specjalistom od systemów CAR AUDIO. Organizatorzy nadal pracują nad kolejnymi atrakcjami i zapraszają osoby oraz firmy do wspierania inicjatywy.

„Pieniądze ze zlotu zostaną przekazane na pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszego kolegi Szymona, który w sierpniu zeszłego roku uległ poważnemu wypadkowi spowodowanym przez skrajnie nieodpowiedzialnego mężczyznę” – mówi Dawid Pytka, organizator zlotu.

Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ

Mat. organizatora