Zofia Lesiewicz zapowiada sumienną pracę jako radna

fot. tarnogorski.info

Wyborczy kurz powoli opadł. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na burmistrza Tarnowskich Gór opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych wpis, w którym podziękowała mieszkańcom za wsparcie. 

„Choć rezultat nie był taki, jakiego oczekiwaliśmy, to nadal czuję ogromną wdzięczność za wasze zaangażowanie i wsparcie. Wasze głosy i zaufanie były dla mnie niezwykle cenne i motywujące” – napisała Zofia Lesiewicz, którą już niebawem zobaczymy na Sesjach Rady Miejskiej.

„Jestem niezmiernie zaszczycona możliwością objęcia mandatu radnej, co traktuję jako ogromne wyróżnienie oraz szansę na dalszą służbę dla naszej społeczności. Zapewniam was, że jako radna będę sumiennie wykonywać swoje obowiązki, dbając o wasze potrzeby. Chciałabym również pogratulować panu Arkadiuszowi Czechowi wyniku w wyborach. Życzę mu owocnej pracy na rzecz naszego miasta. Jako radna będę jeszcze bardziej przyglądać się temu, jak wydatkowane są pieniądze mieszkańców oraz jak prowadzone są wszelkie inwestycje. Będę działać w trosce o transparentność, sprawiedliwość i efektywność działań w naszym mieście” – oznajmiła.

W niedzielę odbyła się druga tura wyborów na burmistrza Tarnowskich Gór. Urzędujący włodarz otrzymał blisko 55 proc. poparcia i pokonał Zofię Lesiewicz, kandydatkę KO. W poniedziałek burmistrz podziękował mieszkańcom i swoim współpracownikom. Podziękował również kontrkandydatce i kontrkandydatom.

źródło: Facebook