Dr Włodzimierz Bodnar kandyduje na senatora

fot. Optima Przemyśl/Facebook

Dr Włodzimierz Bodnar kandyduje na senatora z listy Bezpartyjnych Samorządowców. Lekarz kwestionował rządową strategię walki z koronawirusem, która doprowadziła do dziesiątek tysięcy nadmiarowych zgonów. Czy niebawem zobaczymy go w Senacie? 

Lekarz Bodnar jest znany ze swojego zaangażowania w sprawy zdrowia publicznego i medycyny, co czyni go cennym kandydatem do Senatu. Na profilu przemyskiej przychodni Optima pojawiła się informacja o jego kandydaturze, co spotkało się z dużym zainteresowaniem.

„Z radością informujemy, że lekarz Włodzimierz Bodnar kandyduje na senatora z okręgu 58 z listy Bezpartyjnych Samorządowców” – czytamy w mediach społecznościowych.

Osoby zamieszkujące w powiatach: bieszczadzkim, jarosławskim, leskim, lubaczowskim, przemyskim, przeworskim, sanockim oraz w Przemyślu będą miały możliwość oddania swojego głosu na dr Włodzimierza Bodnara podczas nadchodzących wyborów.

Przypomnijmy, że dr Włodzimierz Bodnar przez cały okres epidemii nie zamknął swojej przychodni i przyjmował pacjentów bez maseczki. Zasłynął z tego, że leczył chorych na COVID-19 przy pomocy amantadyny. Na początku 2022 roku informowaliśmy, że lekarz połączył siły z ruchem Polska Jest Jedna. Wygląda jednak na to, że plany się zmieniły.

 

 

 

źródło: Facebook