Zwiastun "Nieplanowane"

Na początku listopada informowaliśmy, że w tarnogórskim Kinie Olbrzym odbędzie się pokaz filmu „Nieplanowane”. 

INNI CZYTALI: To trzeba zobaczyć! Film „Nieplanowane” w tarnogórskim Kinie Olbrzym

Pierwsza projekcja filmu odbędzie się 1 grudnia o godz. 17:00.  Bilety na ten termin natychmiast zostały wyprzedane.

Dzisiaj na profilu Kina Olbrzym pokazała się informacja:

Szanowni Widzowie, pragniemy poinformować o dodatkowym pokazie filmu „Nieplanowane”, który odbędzie się 5 grudnia o godz. 19:00 w Miejskim Kinie Olbrzym. Bilety będą dostępne już dzisiaj od godz. 15:00 w sprzedaży internetowej na stronie TCK oraz w kasie biletowej TCK.

I tym razem po kilkudziesięciu minutach wszystkie bilety zostały wyprzedane. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych wyników sprzedażowych w tarnogórskim kinie.

Nie wiemy, dlaczego osoby odpowiedzialne za repertuar wyznaczyły tylko dwa terminy filmu, który zapełnia po same brzegi salę kinową. Przecież film cieszy się ogromną frekwencją w innych kinach. Dla kina jest to czysty zysk finansowy, a dla widza potężna dawka prawdy, która pokazuje proceder zabijania małych dzieci w brzuchu matki.

Miejmy nadzieję, że seansów będzie więcej, ponieważ ten film oparty na prawdziwiej historii trzeba zobaczyć!

Ciekawostka. 

Na początku filmu aborcję przeprowadza doktor, który naprawdę kiedyś przeprowadzał aborcje. Przeprowadził ich ok. 1200. Przez lata był zwolennikiem aborcji, jednak wszystko się zmieniło, gdy jego córka zginęła w wypadku samochodowy. Po kilu tygodniach od życiowej tragedii, poszedł do pracy.

 Powiedział, że podczas takiej aborcji bierze się zacisk, wprowadza się go i wyciąga się nim części ciała dziecka. Wyciąga się rączkę, nóżkę… Próbują wyciągnąć wszystkie części ciała, ponieważ jeśli tego nie zrobią, kobieta może umrzeć z powodu zakażenia. Kiedy doktor Levatino złożył wszystkie części ciała dziecka na tacy obok, po raz pierwszy spojrzał na nie i powiedział do siebie: „To czyjś syn lub córka”. Dotarło do niego, co robił przez cały ten czas. Wtedy przestał przeprowadzać aborcje. On naprawdę wystąpił w filmie i dzięki temu film zyskał na wiarygodności medycznej. Sam poukładał cały sprzęt tak, jak on naprawdę leży podczas zabiegu, opowiedział nam, co naprawdę dzieje się podczas aborcji. – mówiła w wywiadzie dla telewizji internetowej IPP, koproducentka filmu “Nieplanowane” Sheila Hart.

Wiadomość z ostatniej chwili!Szanowni Widzowie, pragniemy poinformować o dodatkowym pokazie filmu "Nieplanowane", który…

Publiée par Kino Olbrzym sur Mercredi 20 novembre 2019

 

ZWIASTUN

Przygotował:
ŁUKASZ DUDEK