Kolejny etap konkursu na Przychodnię Roku. Potrzebne są głosy internautów

fot. Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/Facebook, tarnogorski

Przychodnia Lekarska Optima z Przemyśla została zakwalifikowana do drugiego etapu konkursu na Przychodnię Roku w rankingu Hipokrates 2022. Ranking jest prowadzony pod patronatem prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Ministerstwa Zdrowia. 

W pierwszym etapie regionalnym placówka medyczna zarządzana przez dr Włodzimierza Bodnara nie miała sobie równych. Teraz przyszedł czas na etap wojewódzki, a następnie odbędzie się etap ogólnopolski. Na chwilę obecną przychodnia Optima zajmuje drugie miejsce. Do końca drugiego etapu pozostało 5 dni. Na przychodnię Optima możecie zagłosować TUTAJ

Ogólnopolski plebiscyt jest organizowany przez Polska Press – wydawca należący do Orlenu. Głosowanie jest płatne. 

W tym samym czasie trwa również głosowanie na Lekarza Rodzinnego Roku. Na chwilę obecną dr Włodzimierz Bodnar zajmuje 6 miejsce. Głosować możecie TUTAJ

Podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu główne nagrody ma wręczać minister zdrowia Adam Niedzielski.

„Myślę sobie, że internauci i moi pacjenci staną na wysokości zadania, że może jakąś pozycję nie ostatnią zajmiemy” – mówił nam we wrześniu dr Włodzimierz Bodnar.

Nie zamknęli się, ratowali życie

Przychodnia lekarska Optima z Przemyśla jest znana w całej Polsce. Podczas pandemii nie zamknęła się na pacjentów i leczyła chorych na COVID-19 przy pomocy amantadyny. Niewątpliwie przychodnia ta uratowała wiele istnień, za co była pomawiana i szykanowana. Takich właśnie dziwnych czasów dożyliśmy.