Magda Gessler w Bytomiu. Prezydent miasta osobiście wręczył jej kwiaty

fot. UM Bytom

Znana i kontrowersyjna restauratorka prowadząca popularny program „Kuchenne Rewolucje” przyjechała do Bytomia. Czy Magda Gessler odmieniła kolejny lokal? 

Restauracja „Pod Orzechem” w Bytomiu to kolejne miejsce na kulinarnej mapie Polski, które przeszło Kuchenne Rewolucje. Podczas finałowej kolacji restaurację odwiedził prezydent Mariusz Wołosz (KO). Samorządowiec przywiózł ze sobą kwiaty, które wręczył Magdzie Gessler. Piękny gest został uwieczniony na zdjęciu i oczywiście opublikowany w internecie. Czy podobny gest zostałby wykonany, jeśliby do Bytomia przyjechała kręcić program Telewizja Polska?

fot. UM Bytom

Żenujący lans? 

Na jednym z profili w mediach społecznościowych została wywołana dyskusja. Niektórzy twierdzą, że zdjęcie prezydenta Wołosza z restauratorką jest „żenującym lansem”. Jest nawet komentarz radnego.

„A dlaczego żenujące? Jeżeli został zaproszony, to bardzo dobrze, że przyjął zaproszenie. Lepiej jak by się chował przed mediami jak poprzednik?” – napisał jeden z komentujących.

Na to radny PiS odpowiedział: 

„Jest prezydentem dużego miasta o kilkusetletniej historii. Po prostu nie wypada sprowadzać Bytomia do rangi prowincjonalnej mieściny, dla której wydarzeniem jest przyjazd do jednej z knajpek telewizyjnej gwiazdki. Serio tego nie rozumiesz?” – odpowiedział mieszkańcowi Maciej Bartków, szef bytomskich struktur PiS.

Rewolucje z bytomskiej restauracji będzie można zobaczyć niebawem w telewizji. Jedno jest pewne, orzechy mają być ważną częścią menu i wystroju lokalu.

fot. UM Bytom

 

 

źródło: UM Bytom, Facebook, tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek