Miał udusić 18-letnią mieszkankę Bytomia. Policja zatrzymała młodego mężczyznę

fot. Dawid Mzyk

Wczoraj w jednym z mieszkań w Radzionkowie policjanci ujawnili zwłoki kobiety. W niedzielę tarnogórska policja poinformowała, że ofiarą jest 18-latka. W sprawie zatrzymano jedną osobę. 

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę, 12 sierpnia w mieszkaniu przy ulicy Kużaja w Radzionkowie. Zwłoki miały być zawinięte w folię i spryskane pianą. Sprawca uciekł przed przybyciem służb. Dziś rano zatrzymano młodego mężczyznę.

„O tym, że w mieszkaniu przy ul. Kużaja w Radzionkowie mogą znajdować się zwłoki kobiety, poinformowała po godzinie 16 postronna osoba. Przeprowadzone dzisiaj czynności ponad nadzorem prokuratora potwierdziły, że zmarła to 18-letnia dziewczyna z Bytomia” – poinformowała w komunikacie tarnogórska policja.

Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci oraz prokurator.  „Dzisiaj około godzin 8 na terenie powiatu tarnogórskiego do sprawy została zatrzymana jedna osoba. Zgromadzony w sprawie materiał pozwoli śledczym wyjaśnić wszelkie przyczyny i okoliczności śmierci 18-latki” – czytamy w komunikacie.

fot. Dawid Mzyk
fot. Dawid Mzyk
fot. Dawid Mzyk

 

źródło: KPP Tarnowskie Góry