Niesamowity 21-latek z Piekar Śląskich. Nagranie stało się hitem w sieci

Niesamowity 21-latek z Piekar Śląskich. Jego uliczne występy z piłką robiły furorę podczas tegorocznych Gwarków. Młody chłopak wkłada w to całe serce i jest bardzo skromny. Grzegorz Rygulski oferuje występy na imprezach okolicznościowych. 

„Nazywam się Grzegorz Rygulski, trenuję freestyle football czyli sztukę wykonywania tricków z piłką. Zajmuję się tym już od około 8 lat. Jestem zdobywcą trzeciego miejsca na mistrzostwach Polski w kategorii U18 w Korzybiu, które odbyły się w 2018 roku. Występowałem w szkołach, na turniejach piłkarskich dla młodych, na Kopcu Wyzwolenia oraz okazjonalnie na Street Show w Katowicach i różnych festynach” – mówi utalentowany młodzieniec.

Grzegorz Rygulski oferuje występy na imprezach okolicznościowych

„Chętnie zaprezentuje swoje umiejętności na: imprezach urodzinowych, eventach, wydarzenia sportowych, weselach, akademiach szkolnych” – czytamy na stronie grzegorzrygulski.pl

Więcej informacji pod numerem tel. 789 186 087

Nagranie hitem sieci 

W sobotę opublikowaliśmy nagranie z występu 21-letniego Grzegorza. Można już śmiało powiedzieć, że nagranie stało się hitem sieci. Ma już blisko 350 tys. wyświetleń i 11 tys. reakcji.

Warto jest spełniać marzenia 

Grzegorz Rygulski na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Grzegorz Rygulski (@grzegorz.fstyle)

źródło: tarnogorski.info
Oprac. Łukasz Dudek