W stację benzynową Orlen uderzył piorun. Nie działają dystrybutory

Niespodziewane zdarzenie na stacji paliw Orlen w Miasteczku Śląskim. Od kilku dni dystrybutory są owinięte taśmą, a większość pozycji na pylonie cenowym wyświetla zero. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w stację paliw uderzył piorun.

Od kilku dni mieszkańcy Miasteczka Śląskiego i okolic z zaskoczeniem obserwują nietypową sytuację na lokalnej stacji paliw Orlen. Coś niecodziennego wydarzyło się na tym znanym punkcie usługowym. Dystrybutory paliwa zostały owinięte taśmą, a na pylonie cenowym większość pozycji pokazuje jedynie cyfrę zero. Wciąż jednak można tankować LPG, co zresztą uczyniliśmy dzisiaj.

Piorun uderzył

Informacje o piorunie pochodzą z nieoficjalnego źródła. Rzecznik prasowy państwowej spółki nie odbiera telefonu, co jest dość częstym zjawiskiem.

Mieszkańcy powiatu tarnogórskiego bardzo chętnie korzystają z tego punktu. Wiele osób zastanawia się, jak długo potrwa ta nietypowa sytuacja i kiedy stacja paliw Orlen będzie mogła wrócić do pełnej funkcjonalności? Tutaj też możemy opierać się wyłącznie na nieoficjalnych informacjach, które wskazują, że awaria powinna zostać usunięta w środę lub czwartek.

 

 

źródło: tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek