Zamówili i nie zapłacili. Tarnogórska restauracja prosi o uregulowanie rachunku

Zdjęcie ilustracyjne fot. screen Facebook, Pixabay

Tarnogórska restauracja Szara Oberża stała się tematem gorącej dyskusji w sieci za sprawą opublikowanego przez nią zdjęcia paragonu. Na zdjęciu widać prośbę o uregulowanie rachunku w wysokości blisko 300 zł przez gości z pięcioosobowego stolika.

„Prosimy państwa z 5 osobowego stolika do uregulowania rachunku” – czytamy na profilu restauracji. Do zdarzenia miało dojść w piątek (10 marca) w restauracji Szara Oberża w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się przy ulicy Staszica.

Paragon na 286 złotych 

Ktoś zamówił jedzenie, napoje i alkohol o wartości 286 złotych. Czy było to celowe zagranie, a może po prostu niedopatrzenie? Internauci od rana udostępniają wpis restauracji.

screen Facebook

Restauracje mają w obecnych czasach trudną sytuację. Wiele z nich nadal odczuwa rządowe ograniczenia wynikające z obostrzeń sanitarnych. W takiej sytuacji każde zamówienie jest dla nich bardzo ważne.

Internauci komentują 

Wstyd!

A już myślałem, że w Polsce mało co mnie zdziwi. Szara Oberża – zacne miejsce. Dziwi mnie to, że w takim mieście jak Tarnowskie Góry mieszkają jakieś buraki, którym nie wstyd nie zapłacić

A może ktoś się zagapił i tyle ludzki błąd? Może się zgłosi i zapłaci, albo to błąd pracowników lub terminala? Mi się tez raz zdarzyło, że nie zapłaciłem rachunku w oberży.

Czytaj także: Restaurator z Chorzowa nie wytrzymał. Dostał rachunek za prąd

 

 

źródło: Media społecznościowe
Oprac. Łukasz Dudek