REKLAMA
W poniedziałek w popularnym teleturnieju „Jaka to melodia?” w TVP1 wystąpiła Barbara Bzdziuch z Nakła Śląskiego.
Barbara jest również pracownikiem biura rady Gminy Świerklaniec. Udało się jej dojść do finału.
REKLAMA
Powtórkę możecie zobaczyć tutaj:
vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodia
REKLAMA
















