14.6 C
Tarnowskie Góry
środa, 10 czerwca, 2026
Strona główna Z gmin Gmina Świerklaniec Urzędniczka z Nakła Śląskiego w finale teleturnieju „Jaka to melodia”

Urzędniczka z Nakła Śląskiego w finale teleturnieju „Jaka to melodia” [ZOBACZ POWTÓRKĘ]

REKLAMA

W poniedziałek w popularnym teleturnieju „Jaka to melodia?” w TVP1 wystąpiła Barbara Bzdziuch z Nakła Śląskiego.

Barbara jest również pracownikiem biura rady Gminy Świerklaniec. Udało się jej dojść do finału.

 

REKLAMA

Powtórkę możecie zobaczyć tutaj:
vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodia

REKLAMA