Tajemnicze zaginięcie biznesmena z Katowic. Siostra opowiada o swoich przeczuciach

fot. archiwum prywatne, Pixabay

Katowicka policja nadal poszukuje założyciela największej polskiej giełdy kryptowalut. 34-letni Sylwester Suszek zaginął 10 marca, gdy po zakończonym spotkaniu biznesowym w Czeladzi odjechał w nieznanym kierunku. Jest nagroda za wskazanie jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do odnalezienia mężczyzny. Siostra zaginionego opowiada o swoich przeczuciach. 

„Firma Deltaoils-Plus ufundowała nagrodę w wysokości 1 mln zł z wskazanie jakichkolwiek informacji umożliwiających odnalezienie zaginionego” – informuje Interia.

Sylwester Suszek jest założycielem giełdy kryptowalut BitBay. Biznesmen pochodzi z Piekar Śląskich.

Siostra zaginionego opowiada o swoich przeczuciach 

– Mojemu bratu mogła stać się krzywda. Tacy ludzie nie znikają bez powodu. Mija kolejna doba, a my jako najbliższa rodzina nadal nic nie wiemy. Tam, gdzie są duże pieniądze, są też duże problemy. Wierzę w to, że Sylwester żyje, jednak moim zdaniem każdego dnia oddalamy się od sukcesu – powiedziała portalowi tarnogorski.info Nicole Suszek, siostra Sylwestra.

Redakcja: Czy zdarzało się w przeszłości, że brat przez kilka dni nie kontaktował się z rodziną?

Nigdy nie było takiej sytuacji. Jeśliby takie zdarzenie miało miejsce, to raczej zaginięcie nie zostałoby tak szybko zgłoszone.

W dniu zaginięcia Sylwester Suszek ubrany był w czarne buty sportowe z pomarańczowymi elementami, oliwkowo-czarną kurtkę z żółtym paskiem, niebieskie jeansy i czarną bluzę. Mężczyzna miał przy sobie mała torbę – saszetkę przewieszaną przez ramię.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami pod numer 112 lub z najbliższą jednostką Policji. Można również wysłać e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

fot. Śląska Policja

źródło: Policja, Tarnogorski.info, Interia